Informacje o zdrapkach

Każdy kocha pieniądze. Każdy marzy, aby kiedyś stać się bogatym. Niektórzy nigdy nie osiągną tego pracą i dlatego też loterie są tak popularne. Nie tylko wygrywanie nagród jest przyjemne, liczą się także poprzedzające to emocje. Każdy gracz ma taką samą szansę na wygraną, nawet jeśli szansa ta nie jest zbyt duża. Zdrapki są innym sposobem na wygrywanie wysokich nagród. Losowanie Loterii państwowej odbywa się tylko raz w miesiącu, natomiast w przypadku zdrapek możesz mieć szansę na wygraną tak często, jak tylko zechcesz.

Czym jest zdrapka?

Zdrapka z monetąIdea zdrapek jest prosta: na losie znajdują się pola zakryte warstwą ochronną. Pod warstwą ochronną wydrukowana jest kwota. Poprzez zdrapanie tej warstwy odkrywa się kwotę znajdującą się pod nią. Jeżeli ta sama kwota pojawi się na losie trzy razy, oznacza to, że wygrałeś tę kwotę. Istnieją różne rodzaje zdrapek. Różnią się motywami, obrazkami i oczywiście kwotą, którą można wygrać. Służy to budowaniu napięcia. Są także zdrapki, które oferują inne atrakcyjne nagrody, takie jak wakacje lub samochód.

Jak duża jest szansa na wygraną?

Każdy może sobie pozwolić na zdrapkę, ponieważ większość z nich nie jest droga. Są do kupienia już za 1 euro. Główna wygrana przeważnie nie jest bardzo wysoka. Nie są to w każdym razie miliony. Średnia wysokość głównej wygranej to 100 000 euro, ale niektóre zdrapki dają szansę na dodatkową wygraną. Szansa odkrycia trzech pól z kwotą 100 000 euro jest bardzo niewielka, jednak szansa na wygranie nagrody dzięki zdrapkom jest dość duża. Mówi się, że szansa na wygranie to jeden do trzech, ale to może się różnić w poszczególnych serwisach oferujących zdrapki. Kwota, którą stosunkowo najczęściej się wygrywa to równowartość zainwestowanych w kupienie zdrapki pieniędzy. Wszystko jest tu oczywiście świetnie przemyślane, ponieważ większość osób kupi kolejny los w nadziei na wyższą wygraną.

Kupowanie zdrapek w sklepie

Zdrapki można dostać w większości sklepów tytoniowych i urzędów pocztowych. Ponieważ są one tak tanie, łatwo się jest na nie skusić. Dla wielu osób odkrywanie pól na zdrapce to wielkie emocje. Dla innych natomiast kupowanie zdrapek jest uzależnieniem. Takie osoby kupują dziesięć zdrapek na raz, a za ewentualną wygraną kupują kolejne. Wszystko to w nadziei na główną wygraną.

Zdrapki w Internecie

W Internecie można znaleźć wiele stron oferujących zdrapki, w tym przypadku są to zdrapki cyfrowe. Za pomocą karty kredytowej można przelać konkretną kwotę na stronę internetową, na przykład dwadzieścia euro, za którą następnie można kupić zdrapki. Większość stron internetowych oferuje szeroką gamę zdrapek z różnymi nagrodami i szansami na wygraną. Niektórzy uwielbiają możliwość wyboru tego, co zdrapują.

Asortyment

Zasady dotyczące zdrapek online są takie same, jak w przypadku standardowych zdrapek. Aby wygrać nagrodę, trzeba odkryć trzy razy taką samą kwotę. Pola zdrapki odkrywa się przy użyciu myszki. W przypadku wygranej, można ją od razu przelać na konto bankowe. Zdrapywanie przez Internet jest jeszcze bardziej uzależniające. W przypadku kupowania zdrapek w sklepie wraca się do domu, a kolejne zdrapki kupuje się ewentualnie przy następnej okazji. Przez Internet można kupować zdrapki o każdej porze dnia.

Gry Zdrapki

Czym są zdrapki?

Zdrapka jest rodzajem losu, z którego po kupieniu zdrapujesz warstwę ochronną kluczem lub monetą i od razu dowiadujesz się, czy wygrałeś nagrodę. Pod warstwą ochronną wydrukowana jest nagroda, która przypada na ten los. Nie musisz zatem czekać na losowanie, aby przekonać się, czy wygrałeś nagrodę.

Zdrapki online działają na tej samej zasadzie, z tym wyjątkiem, że zdrapanie warstwy ochronnej odbywa się cyfrowo. Także dzięki oszczędności kosztów, nagrody pieniężne są w tym przypadku wyższe.

Partnerzy